Vennala, Kochi, Ernakulam, Kerala
GST No. 32AAHCD9288P1ZU
Call 08043803543 58% Response Rate
Send Enquiry
| Material | Ceramic |
| Tile Type | Flat |
| Tile Length | 400 mm |
| Tile Width | 300 mm |
| Tile Thickness | 11 mm |
| Surface Finish | Glossy |
| Color | Multicolor |
| Application Area | Farmhouse, Commercial, Resort, Residential |
View Complete details
| Material Grade | Ceramic |
| Tile Type | Flat |
| Tile Length | 400 mm |
| Tile Width | 300 mm |
| Tile Thickness | 11 |
| Water Absorption | < 3% |
| Color | Multicolor |
| Surface Finish | Matt |
View Complete details